Wszystkie kategorie
Aktualności

Odblokowanie nowych możliwości.

Czas: 2023-03-28 Trafienia: 42

Firma Giaber składa się z zespołu wysoko wykwalifikowanych myślicieli z pasją do inżynierii. Doświadczony zespół, który od ponad 25 lat pracuje w sektorach rozwoju, produkcji, uruchamiania i serwisu, dokładnie słucha tego, co masz do powiedzenia. Ponieważ możesz opracować rozwiązania zorientowane na klienta tylko wtedy, gdy rozumiesz wymagania.

图片 1

Firma Giaber ma swoją siedzibę w XIAN SHAANXI, CHINY. Dzięki rozległej puli dobrze wyszkolonych i wykwalifikowanych pracowników i inżynierów, XIAN oferuje kluczową przewagę lokalizacyjną dla naszych usług inżynieryjnych. Prototypy są projektowane i produkowane bezpośrednio w SHAANXI. Produkcja jest prowadzona przez zewnętrznych partnerów produkcyjnych w ZHEJIANG i GUANGZHOU.

Działalność firmy GUANGZHOU koncentruje się na rozwoju biznesu, marketingu, usługach, doradztwie, opracowywaniu projektów i zarządzaniu projektami w zakresie systemów magazynowania energii i systemów energii odnawialnej.

图片 2

Działalność firmy Shenzhen zajmuje się głównie rozwojem, marketingiem i wdrażaniem projektów wielofunkcyjnego rolniczego UAV i inteligentnego systemu użytków rolnych.

2

Działalność firmy Shaanxi jest odpowiedzialna za projektowanie, produkcję i promocję detektora promieniowania jądrowego i już wprowadziła na rynek różnorodne przenośne detektory.

Technologia odzwierciedla ducha czasu. Technologia pokazuje postęp. Wprawia w ruch, zapewnia dynamikę i inspiruje. Niezależnie od tego, czy chcesz przelać swoje pomysły techniczne na papier, chcesz wdrożyć koncepcję Inteligentnego Wielozadaniowego UAV, systemów napędowych czy systemów magazynowania energii - naszym celem jest przedstawienie Ci innowacyjnego i ekonomicznego rozwiązania. Robiąc to, korzystamy z najlepszych inżynierów, najnowocześniejszego oprogramowania, pierwszorzędnych i niezawodnych komponentów oraz zabawy, jaką czerpiemy z technologii.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej technologii i nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu.

Giaber Innovation Co., LTD

Osoba kontaktowa: Anna Zhou / Sisi Dong

E-mail: [email chroniony] / [email chroniony]

WhatsApp: +8618791960501 / +8615002905503

Gorące kategorie