Wszystkie kategorie
O nas

Profil firmy

niezdefiniowany

Firma Giaber składa się z zespołu wysoko wykwalifikowanych myślicieli z pasją do inżynierii. Doświadczony zespół, który od ponad 25 lat pracuje w sektorach rozwoju, produkcji, uruchamiania i serwisu, dokładnie słucha tego, co masz do powiedzenia. Ponieważ możesz opracować rozwiązania zorientowane na klienta tylko wtedy, gdy rozumiesz wymagania.

Firma Giaber ma swoją siedzibę w XIAN SHAANXI, CHINY. Dzięki rozległej puli dobrze wyszkolonych i wykwalifikowanych pracowników i inżynierów, XIAN oferuje kluczową przewagę lokalizacyjną dla naszych usług inżynieryjnych. Prototypy są projektowane i produkowane bezpośrednio w SHAANXI. Produkcja jest prowadzona przez zewnętrznych partnerów produkcyjnych w ZHEJIANG i GUANGZHOU.

Działalność firmy GUANGZHOU koncentruje się na rozwoju biznesu, marketingu, usługach, doradztwie, opracowywaniu projektów i zarządzaniu projektami w zakresie systemów magazynowania energii i systemów energii odnawialnej.

Działalność firmy Shenzhen zajmuje się głównie rozwojem, marketingiem i wdrażaniem projektów wielofunkcyjnego rolniczego UAV i inteligentnego systemu użytków rolnych.

Działalność firmy Shaanxi jest odpowiedzialna za projektowanie, produkcję i promocję detektora promieniowania jądrowego i już wprowadziła na rynek różnorodne przenośne detektory.

Technologia odzwierciedla ducha czasu. Technologia pokazuje postęp. Wprawia w ruch, zapewnia dynamikę i inspiruje. Niezależnie od tego, czy chcesz przelać swoje pomysły techniczne na papier, chcesz wdrożyć koncepcję energoelektroniki, układów napędowych lub systemów magazynowania energii, czy też chcesz zbudować kolejkę górską – naszym celem jest przedstawienie Ci innowacyjnego i ekonomicznego rozwiązania . Robiąc to, korzystamy z najlepszych inżynierów, najnowocześniejszego oprogramowania, pierwszorzędnych i niezawodnych komponentów oraz zabawy, jaką czerpiemy z technologii.

NASZ ZAKŁAD

Gorące kategorie